Презентація на тему: "Суїцид".

До уваги батьків, учнів та вчителів! Інформаційні матеріали щодо вибухонебезпечних предметів.

Посилання на відео взято з порталу: http://mon.gov.ua.

Успіх дитини.

Поради виховання важких підлітків

Як упоратись з підлітком? Підлітки можуть бути дуже складними, і це не має дивувати вас з огляду на всі зміни перехідного віку, з якими їм доводиться зіштовхуватися. Вам доведеться бути дуже терплячими, щоб упоратись з цим.
        Нижче наведено кілька корисних порад, які знадобляться батькам при вихованні підлітків і налагодженні зв’язку з ними:

Інтерес

З’ясуйте, що подобається вашій дитині. Коли ваш підліток був дитиною, можна було знайти щось, чим можна було  з ним займатися. Але коли вони дорослішають, вам доведеться докласти додаткових старань, аби довідатись, що подобається вашим дітям. Можливо, це буде не просто, але здатність виокремлювати симпатії та антипатії вашої дитини є важливою частиною побудови відкритих стосунків з нею.
           Пам’ятайте: щоб бути хорошими батьками вам необхідно бути хорошими друзями.

Суворість

Чимало підлітків пручаються правилам і обмеженням. Вони думають, що вже дорослі, що можуть про себе подбати. Хоча це частково і так, підліткам усе ще потрібні обмеження. Новими бажаннями вони можуть заподіяти собі значної шкоди, якщо не стримуватимуть себе відповідальністю. Дайте зрозуміти вашій дитині, що в неї буде більше волі, але при цьому й більше відповідальності. Воля без відповідальності безглузда. Вам варто допомогти своїй дитині навчитися планувати дії наперед. Ви не повинні робити це за підлітка; просто спрямуйте його.

Щоденне спілкування

Щоденне спілкування є важливим для щирості між вами. Ваша дитина буде відкритою, довірятиме вам, якщо ви спілкуватиметеся з нею щодня. Довіра ґрунтується на практиці. Її можна збудувати тільки на багатогранних відносинах, на гарному спілкуванні. Навчіться пізнавати світ, у якому живе ваш підліток, поставте себе на його місце, і ви зможете не тільки досягти довіри у стосунках, але й краще зрозуміти його поведінку.

Терпіння

Коли йдеться про виховання важкого підлітка, ваша терпіння дуже важливе. Бути терплячим важко, тому ви захочете побачити результати негайно. Але у більшості випадків вашій дитині просто необхідно перерости таку поведінку. Можливо, варто відправити дитину у спеціальний центр виправного впливу, і це також потребуватиме від вас терпіння, поки програма не почне давати результатів. Загалом, якщо зможете знайти в собі терпіння, то керуватимете ситуацію значно краще.

Попереджувальний підхід

Тільки-но ви помітили що в дитини з’явилися проблеми, вам необхідно починати діяти негайно. Можливо, вам необхідно подумати про спеціальну виправну установу для неповнолітніх ще до того, як ви вважатимете відправлення дитини туди необхідним. Негайний початок дій покаже підлітку, що ви не збираєтесь сидіти, склавши руки, й   не дозволите йому вживати наркотики, алкоголь або займатися іншими речами, яких ви не схвалюєте. Попереджувальний підхід може скоротити глибину і тривалість проблем вашого підлітка.

Єдиний фронт

У багатьох випадках батьки не сходяться в думках про те, яке рішення їм необхідно прийняти щодо ситуації, в яку потрапила їхня дитина. У жодному разі не розповідайте про це своєму синові чи доньці. Ви маєте завжди демонструвати «єдиний фронт». Коли дитина зрозуміє, що ви дієте спільно, однією командою, і вона не зможе втекти під захист одного з батьків, ваші плани допомогти матимуть більші шанси на успіх.