Субота, 27.04.2024, 14:26Вітаю Вас Посетитель | RSS

Іноземні мови

Презентація МО вчителів іноземних мов

28.12.2012

В грудні 2012 року в нашій гімназії проходили конкурси з іноземних мов: конкурс "Грінвіч" з англійської мови, конкурс "Орлятко" з німецької мови, конкурс " Галлус" з французької мови. Учні шести паралелей середньої та старшої школи активно взяли участь у конкурсах. Найактивнішими виявилися учні сьомих, восьмих, дев"ятих класів. Зміст конкурсів полягав в тому, що за 3 місяці до дня, коли проводився кожний з конкурсів на кращі знання з мови потрибно було подати заявку до Центру творчих ініціати CLEVER у м.Луганську та зробити оргвнесок у сумі 14 грн. Напередодні конкурсу ми отримали конверти з інструкціями та завданнями конкурсів для учасників. Конверти із завданнями відкривалися у присутності учасників в день проведення кожного конкурсу: 12 грудня - "Грінвіч", 13 грудня - "Орлятко", 14 грудня - "Галлус". Учні змогли показати, виконувавши завдання, свої знання з лексики, граматики та країнознавства. Переможці конкурсів будуть оголошені в квітні та нагороджені дипломами і призами. Всі учасники отримають дипломи.

Projekt Meine Traumschule

Die Projektarbeit  am Gymnasium№31(Stadt Tschernihiw)  hat bereits eine längere Tradition. Die Arbeit an Projekten ergänzt das Lehrbuch und die darin vermittelten Informationen, erweitert  die Sprachkompetenz und motiviert unsere Schüler zum vertiefenden Sprachenlernen.  Natürlich stehen wir Lehrerinnen  als Berater immer  zur Verfügung.  Zudem führen die Projektarbeiten zu einer als positiv erfahrenen Konkurrenzsituation, bei der jede(r) SchülerIn sich freut, besondere Ergebnisse   vorweisen zu können.
Schon im Anfängerunterricht   können die Schüler an Projekten teilnehmen, die sich auf ein aktuelles und die Schüler interessierendes Thema konzentrieren, wie zum Beispiel das Thema „Meine Traumschule". I.Rjadok, O.Lanko

«  Квітень 2024  »