Головна » 2017 » Листопад » 20 » Майстер-клас представників громадської організації ЕКО місто Сергія Безбородько та Колесніченко Альбіни "Шкода батарейок"

20 листопада 2017 року на базі гімназії №31 відбувся майстер-клас представників громадської організації ЕКО місто Сергія Безбородько та Колесніченко Альбіни "Шкода батарейок", де активісти поділилися досвідом, "мистецтвом ековолонтерства" з учнями гімназії 9 -х класів. Учні з радістю погодились бути їх послідовниками та поширювати отримані знання серед інших учнів гімназії та учнів інших ЗНЗ. Дякуємо за гарний настрій, цікаві інтерактивні вправи, відеоролики, змістовну презентацію.

Всі учні-учасники майстер-класу - майбутні волонтери отримали "подяки-сертифікати".

Категорія: Архів записів | Переглядів: 83 | Додав: nata | Рейтинг: 0.0/0