Головна » 2018 » Лютий » 22 » Урочиста лінійка-реквієм "Небесна Сотня в вирій полетіла..."
Урочиста лінійка-реквієм "Небесна Сотня в вирій полетіла..."

20 лютого у гімназії відбулася урочиста лінійка-реквієм "Небесна Сотня в вирій полетіла..." як данина пам`яті про українських громадян, які на зламі 2013-2014 років боролися за краще майбутнє своєї держави. Захід для учнів 7, 10 класів, а також присутніх педагогів, директора гімназії Овчаренко В.С., провели члени парламенту Дьогтяр Руслан (11-А), Оситнянко Валерія (9-В), учениці 6 класу підготували зворушливі вірші. Хвилина мовчання примножила смуток за несправедливо полеглими співвітчизниками. Однак, хочеться вірити, що разом з гімном, повертаючись на урок, діти запам`ятали, що від здобутих знань, щирості, добросердя кожного з них залежить наше майбутнє.

Категорія: Архів записів | Переглядів: 83 | Додав: nata | Рейтинг: 0.0/0