Головна » 2018 » Березень » 25 » Вітаємо екологічну агітбригаду гімназії №31 із зайнятим І місцем у конкурсі колективів екологічної просвіти

Вітаємо з перемогою! Сьогодні наша екологічна агітбригада (молодша група) зайняла І місце у конкурсі колективів екологічної просвіти!!!))

Виступ став підсумком та приємною нагородою річної праці над екологічним проектом "Ідіть добрими у світ природи"!

Висловлюємо подяку Горнюк Н.М. за розробку сценарію та керівництво проектом, Коломієць О.В. за постановку вистави та надані костюми, усім колегам, причетним до проекту!!!Окремі теплі слова нашим діткам, з якими так приємно працювати, бо кожен з них маленька ЗІРКА!) Також подяка татусеві Тимофія Зайця, який люб`язно надав транспортний засіб нашій команді)

Категорія: Архів записів | Переглядів: 13 | Додав: nata | Рейтинг: 0.0/0