Головна » 2018 » Травень » 2 » Відкритий урок з основ здоров’я у 8-В класі під девізом «Захищене і здорове покоління» проведено вчителем Кузьмик Н.В
14:31
Відкритий урок з основ здоров’я у 8-В класі під девізом «Захищене і здорове покоління» проведено вчителем Кузьмик Н.В

Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці до Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня) в гімназії №31 23.04.2018 року було проведено відкритий урок з основ здоров’я вчителем Кузьмик Н.В. у 8-в класі під девізом «Захищене і здорове покоління», в якому прийняла участь головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління держпраці у Чернігівській області Барзеловська Л.О., де учні підготували цікаві презентації щодо історії розвитку охорони праці в Україні, факти щодо запобігання економічної експлуатації молоді та правові засади щодо її попередження, колаж «Охорона праці очима дітей». Лариса Олексіївна розширила кругозір учнів щодо небезпеки в скритих небезпечних умовах праці, познайомила з класифікатором робіт, правовими нормами, які повинен знати кожний майбутній працівник . 
Проведена інформаційно-консультативна нарада при директорі за участю Барзеловської Л.О. та адміністрації гімназії щодо підвищення правової обізнаності з питань охорони праці.
Вчителями основ здоров’я Олексенко А.О., Колотіло Н.М. проведено конкурс малюнків серед учнів 5-7 класів на тему «Охорона праці очима дітей»

Категорія: Архів записів | Переглядів: 61 | Додав: nata | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: