Головна » 2018 » Травень » 11 » «Їх подвиги в пам’яті вічні…» - під таким гаслом пройшли заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги в гімназії №31

Ми пам'ятаємо

Посилання на відео

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину в гімназії було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.
Відбулася лінійка-реквієм для учнів 5 – 7 класів «Герої України, уклін Вам до землі…». Члени учнівського самоврядування відвідали мітинг, що відбувся на могилі невідомого солдата на Болдиній горі та поклали квіти до місця захоронення безвинно загиблих громадян міста в роки Другої Світової війни.
Учні 10 класів виготовили вітальні листівки для ветеранів та дітей війни й особисто привітали їх.
Класні керівники провели виховні години до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги та разом зі своїми класними колективами поклали квіти до меморіальних дошок Генерала Пухова, Генерала Бєлова та І.Д. Черняхівського.

Категорія: Архів записів | Переглядів: 54 | Додав: nata | Рейтинг: 0.0/0