Головна » 2018 » Листопад » 7 » В гімназії №31 пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності
В гімназії №31 пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності

З 29 жовтня по 02 листопада активно, змістовно та інформаційно в гімназії пройшов "Тиждень безпеки життєдіяльності!"

З метою додаткового проведення роз’яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру  класні керівники провели для учнів наступні заходи:

- Максименко Н.М. (кл.кер. 5-А кл.) та Прочухан В.С. (кл.кер. 7-Г кл.) разом з учнями класів 02.11.2018 р. завітали на екскурсію до 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м.Чернігова.

- Германчук О.В. (кл.кер. 5-Б кл., вчитель української мови) вивчаючи на уроці української мови стилі мовлення, учні 5-Б та 5-В кл. отримали завдання написати ПДР в різних стилях мовлення.

- Крисанова В.С. (кл.кер. 5-Г кл.) підготувала та провела виховний захід для учнів класу за темою: «Тероризм. Самозахист під час теракту».

-Колотіло Н.М. (кл.кер. 6-А кл.) спільно зі студенткою Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Навозенко О.С. підготували та провели вікторину «Безпека руху – це життя».

- Мех Я.М. (кл.кер 8-Б кл.) для учнів класу провела тематичну виховну годину "Небезпечні і надзвичайні ситуації ".Також відбулося обговорення соціального ролика "Життя - безцінне ".

- Сова К.П. (кл.кер. 8-В кл.) спільно з учнями класу взяли участь у дистанційному конкурсі для учнів 1-11 класів від сайту «Всеосвіта» «Безпека на дорозі».

Учителі основ здоров’я підготували учнів 7-х та 10-х класів для проведення інтерактивних заходів до «Тиждня безпеки життєдіяльності». Колотіло Н.М. разом з учнями 7-б класу Буковським Семеном, Осипенко Микитою, Чалою Яніною та Прокопенко Аліною (кл.кер. Власенко О.М.)  підготували театралізовану інформаційну бесіду для учнів 7-х класів за темою: "Обережно! Вибухонебезпечні предмети!"

Олексенко А.О разом з учнями 10-б класу Скляренко Аліною та Мартиненко Владиславою (кл.кер. Котко Л.О.) підготували та провели заняття з використанням ІКТ .  Учениці провели майстер-класу про надання першої медичної допомоги в небезпечних ситуаціях, презентували перегляд презентації щодо поведінки та алгоритму дій при пожежі, вибуху для учнів 5-х класів, 6-г класу та 10-б класу.

31 листопада 2018 р. в методичному центрі управління освіти підведено підсумки конкурсу "Вчимося жити на землі" з тематики «Безпека вшколі»! Учні гімназії отримали 4 дипломи учасників - Скляренко Аліна та Мартиненко Владислава, Гапонько Вікторія, учениці 10-б кл., (керівник – Олексенко А.О.),  Шарабан Альона, Горбатко Валерія, учениці 7-б кл. (керівник Колотіло Н.М.).І місця зайняли: Ніа Джаліашвілі, учениця 7-б кл. (керівник – Колотіло Н.М.), команда учнів 8 б класу - Федько Олександр, Ващенок Владислав, Левченко Максим та Поклад Роман (керівник О.В.Шеньова).

Категорія: Архів записів | Переглядів: 25 | Додав: nata | Рейтинг: 0.0/0
1 BarryFab