Середа, 08.05.2024, 22:41Вітаю Вас Посетитель | RSS

Організація роботи НМЦ гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю м.Чернігова

З метою реалізації компетентнісного підходу до навчання та на допомогу вчителям і учням у гімназії  створено Методичний центр, який презентує не тільки методичні новинки, а й роботи з досвіду вчителів закладу.

Щороку у квітні керівник НМЦ Сенчук М.І. проводить декади творчості, на яких представлені творчі роботи вчителів, випуски гімназійного «Методичного віснику», підготованого завідувачами кафедр, учнівські збірки та  проекти. З року в рік методичне наповнення кабінету оновлюється, доповнюється відповідно до вимог часу.

На базі гімназійного НМЦ діє Наукове товариство старшокласників, яким керує Красновид І.Г. Метою НТС є залучення гімназистів до написання науково-дослідницьких робіт, участі у конкурсі-захисті МАН. Протягом навчального року проводяться заняття , на яких учні отримують поради щодо написання і захисту НДР. У першій декаді квітня гімназисти презентують  НДР , що сприяє формуванню  комунікативних навичок в учнів, умінь грамотно вести обговорення, брати участь у дискусії.

У 2018-2019 н.р. шестеро учнів брали участь у конкурсі-захисті робіт МАН. На І етапі вони отримали два дипломи ІІІ ст. і чотири дипломи ІІ ст., у ІІ етапі брали участь 4 учнів ( 1 диплом ІІ ст.)

Протягом 1-10 квітня на базі НМЦ було проведено щорічну методичну виставку творчих робіт учителів та учнів і відбувся захист НДР Наукового товариства старшокласників з історії, української та зарубіжної літератури, біології та екології.

Переглядів: 471 | Додав: nata | Рейтинг: 0.0/0
2 Franceshohag
Good day! school-31.at.ua

We make available

Sending your message through the Contact us form which can be found on the sites in the contact partition. Feedback forms are filled in by our program and the captcha is solved. The superiority of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This method improve the chances that your message will be open. Mailing is done in the same way as you received this message.
Your commercial proposal will be open by millions of site administrators and those who have access to the sites!

The cost of sending 1 million messages is $ 49 instead of $ 99. (you can select any country or country domain)
All USA - (10 million messages sent) - $399 instead of $699
All Europe (7 million messages sent)- $ 299 instead of $599
All sites in the world (25 million messages sent) - $499 instead of $999

Discounts are valid until May 25.
Feedback and warranty!
Delivery report!
In the process of sending messages we don't break the rules GDRP.

This message is automatically generated to use our contacts for communication.

Contact us.
Telegram - @FeedbackFormEU
Skype – FeedbackForm2019
Email - FeedbackForm@make-success.com