Четвер, 25.04.2024, 02:49Вітаю Вас Посетитель | RSS

Дозвіл

Шановні батьки!

Під час навчально-виховного процесу в гімназії виникає необхідність проведення фото чи відеозйомки та публікації фото, відеоматеріалів або творчих робіт Ваших дітей у мережі Інтернет. Фото та відеозйомка фізичної особи має здійснюватися за її згодою (стаття 307 Цивільного кодексу України « Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок»).

Винятком із загального правила, коли не потрібно отримувати згоду, є зйомка у публічних місцях: «Згода особи на знімання її на фото, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру».

Якщо ж для здійснення зйомки потрібно отримати згоду (не у публічному місці), тоді таку згоду за неповнолітню чи малолітню дитину дають батьки.

Ми плануємо публікувати такі матеріали лише з Вашого письмового дозволу.

Розміщуючи роботи Ваших дітей, або фото та відео, на яких буде Ваша дитина,  ми будемо керуватися наступними правилами:

• Заборонено публікувати матеріали із зазначенням номеру телефону Вашої дитини, адреси.

• Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місце розташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у гімназії.

• Заборонена публікація матеріалів, які містять небажану інформацію, прямі чи опосередковані посилання на подібний матеріал.

• Перед публікацією робота дитини має бути розглянутою та схваленою педагогом, який є автором відповідної публікації до мережі Інтернет.

Дозвіл батьків:

Я, __________________________________________________________________ надаю дозвіл публікувати матеріали мого сина (доньки)___________________________________________________________ ____________________ учня (учениці) ______________класу Гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю м. Чернігова в мережі Інтернет відповідно до правил, що описані вище.

Дата: ___________________    Підпис батька / опікуна: ______________________

Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, поки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.
У разі виникнення проблем, пов'язаних з фото чи відео зйомкою та публікацією матеріалів в Інтернеті, Ви можете звернутися до класного керівника своєї дитини та/або адміністрації гімназії.

Інтернет-ресурси гімназії:

Сайт гімназії:  http://school-31.at.ua/