П'ятниця, 02.12.2022, 08:11Вітаю Вас Посетитель | RSS
    • МАН
    • Конкурси
  • Учням та батькам
  • Освітній процес в умовах карантину
  • Корисні посилання
Архів записів [166]

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 17 жовтня по 21 жовтня 2022 у гімназії №31 пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.
Класні керівники провели для учнів наступні заходи:
- Лаврентьєва І.В. (кл. кер. 11-А кл.) провела веб-квест на платформі «Всеосвіта» - безпека життєдіяльності.
- Глюк Г.В. (кл. кер. 9-В кл.) підготувала та провела виховний захід для учнів класу за темою: «Дії під час виникнення пожеж у будинку».
- Йовенко Н.М. (кл. кер. 9-А кл.) підготувала та провела виховний захід «Дії у разі загрози та виникнення вибухів».
- Мєх Я.М. (кл. кер. 7-Б кл.) для учнів класу провела  тематичну виховну  годину "Небезпечні  і надзвичайні ситуації". Також  відбулося обговорення  соціального  ролика "Життя - безцінне".
- Кондратенко О.І. (кл.кер. 5-В кл.) для учнів класу провела  тематичну виховну  годину "Безпечна поведінка під час війни. Правила поведінки під час осінніх канікул».
- Бусло А.І. (кл.кер. 8-А кл.) для учнів класу провела  тематичну виховну  годину "Вибух».
Учителі основ здоров’я підготували учнів 9-х та 11-х класів для проведення інтерактивних заходів до «Тиждня безпеки життєдіяльності».
Олексенко А.О разом з ученицею 11-б взяла участь у конкурсі фото- та відео робіт «Безпечна країна» та провела демонстраційний урок з Захисту України в 11-А класі «Ураження блискавкою. Правила безпеки під час допомоги при ураженні струмом та блискавкою».
Губар І.А., учитель основ здоров’я, провела конкурс презентацій серед учнів 9-тих класів, а також демонстраційний урок «Як розпізнати та врятуватися від дронів. Дії у разі радіаційної небезпеки».

ДОКУМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ

Категорія: Архів записів | Переглядів: 12 | Додав: nata | Рейтинг: 0.0/0