28 березня, в гімназії 31 гуманітарно-естетичного профілю розпочався каскад тренігів з пілотування освітнього проєкту "Коли світ на межі змін: школа , чутлива до психічного здоров'я", розроблений Громадською організацією "GoGlobal" у межах прооєкту гуманітарного реагування, що впроваджується в Україні міжнародною неурядовою організацією Finn Church Aid (FCA).
![](/_nw/2/s33394698.jpg)
Дякуємо тренерам шкільному психологу Анжелі Олексенко, вчителю Ірині Лаврентьєвій за творчу атмосферу тренінгу, найдружнішому, неперевершеному колективу, креативній команді гімназії за активну співпрацю, яскраві емоції, цікаві інсайти!
#ШколаЧує
#GoGlobal
#GoGlobalua
![](/_nw/2/s66763276.jpg) |