Головна » 2017 » Грудень » 04

Переглядів: 210 | Додав: nata | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

А ви вже знаєте, що подарувати своїм батькам на Новий рік? Учні 6-в класу гімназії 31 вже майже зробили подаруночок своїм матусям: кухонний дерев'яний набір, що складається з лопаточки та вилочки. Лопаточки як ви вже бачите зробили, справа за вилочками! Учні не тільки вже вміють робити відповідні креслення, випілювати, а й обробляти поверхню дерева певним чином для подальшого використання виробу в побуті. Приємно відчувати на уроці командний дух серед хлопчиків, почуття взаємодопомоги, взаємоповаги, підтримки на чолі з вчителем трудового навчання Міньковим Ю. М., який і допоможе, і підк ... Читати далі »

Категорія: Архів записів | Переглядів: 174 | Додав: nata | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)